כדור פורח FlyAway כדורים פורחים בע"מ

טיסה זוגית בכדור פורח

טיסה זוגית בכדור פורח היא אחת החוויות המומלצות והרומנטיות ביותר שיכולות להיות כיום. כן, אנחנו מדברים למעשה על טיסה אינטימית בכדור פורח.


כבר עכשיו תוכלו לדמיין את התחושות והמראות בעת רחיפה יציבה של הכדור הפורח בגובה רב וסיור חלומי באוויר הנמשך כשעה עד שעה חצי אל מול נופים מרתקים ועוצרי נשימה.


כל זה קורה כשאתם בתוך סל נצרים המעניק על אף הגובה אווירה כפרית וחמימה כשמעליו כדור צבעוני מלא באוויר חם המאפשר את התרוממותו תוך כדי ההתגברות על כוח המשיכה.

חיזוק הקשר בטיסה

חווית הטיסה הזוגית בכדור הפורח מעניקה תחושה אינטימית ומרגשת שכן בכל מקרה נמצאים בסל מקסימום 5 נוסעים בנוסף לטייס. או זוג בלבד, כלומר רק אתם שניכם - וטייס זאת במידה ובחרתם בטיסת V.I.P זוגית. או דיל "כדור פורח לזוג ".


במהלך הטיסה בכדור הפורח הזמן ייראה לכם כאילו עמד מלכת. הרוח נעימה ומלטפת, הנוף הנשקף ממעל.. וזה רק שניכם בתוך כל השקט והשלווה..  
אלה בדיוק אותם רגעים קסומים אשר מסייעים לחיזוק הקשר וליצירת
זיכרונות נעימים ומשותפים.

ואם במקרה כבר הגיע הרגע.. אז בדיוק כאן הוא המקום והזמן לאזור אומץ, לכרוע ברך... ולומר את המילים המרגשות.. הצעת נישואין מקורית שכזו, בגובה רב, מעל העננים היא מרגשת ברמות שקשה לתאר במילים. 

טיסה רומנטית בכדור פורח

בטיסה רומנטית בכדור פורח זה לא משנה כלל וכלל מהו גילכם, כי טיסה רומנטית תמיד יכולה להיות הפתעה נפלאה לאהוב או אהובה בכל זמן של החיים ובכל גיל.


נו, ומה הפלא שטיסה שמימית כזאת בכדור פורח נבחרת שוב ושוב להיות מתנה רומנטית מושלמת אם בין זוג חברים או על ידי בן / בת זוג נשואים כביטוי לאהבה האינסופית והקשר הרומנטי החזק.


לטוס יחד בטיסה רומנטית בכדור פורח היא מתנה אישית המחזקת ומעשירה את אהבתם של בני הזוג. להתפעל מהנופים הקסומים, מהשק והשלווה ביחד, לחוש את הרעד בלב, את החשמל בגוף, ההתרגשות הזו לא תיעלם גם ימים, ואף שבועות שלאחר הטיסה. כי טיסה בכדור פורח זו חוויה שתיזכר לתמיד, ובלי דיוטי פרי. :-)


אך החלום לא מסתיים יחד עם הנחיתה של הכדור הפורח - זאת משום שהחזרה לנקודת ההמראה מתבצעת בנסיעה הרפתקנית ברכבי 4X4 אשר מיועדים להפוך את הנסיעה בשטח למהנה ובטוחה.


בנסיעה בג'יפ זוכים הנוסעים לראות חלק מאותם הנופים אשר כבר נראו על ידם קודם לכן, בעת הטיסה הזוגית בכדור הפורח, אך הפעם מזווית אחרת - מהקרקע, דרך השטחים הפתוחים של טבע דבר שתורם נופך נוסף עוד לחוויה המדהימה הזו.


ולאחר טיסה רומנטית שכזו איך אפשר שלא לספר לכל מי שרק מכירים עד כמה מרגש ונהדר היה לטוס בזוג בכדור פורח, עד כמה מופלאה התחושה שמקבלים בעת הטיסה הרומנטית בגובה רב, תחושה שמהממת את החושים ומחזקת את הקשר בין בני הזוג כל זאת על רקע נופים קסומים ובכדור פורח צבעוני. 


הזמינו גם אתם טיסה רומנטית בכדור פורח, צרו קשר עוד היום וקבלו מידע והצעה משתלמת לטיסה רומנטית בכדור הפורח "מייקי".

כדור פורח לזוג  מחיר
טואול בניית אתרים